avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 123 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Probleme privind insolvenţa, ... plan reorganizare in procedura insolventei
Discuție deschisă în Probleme privind insolvenţa, lichidarea judiciară şi falimentul

plan reorganizare in procedura insolventei

as avea nevoie urgent de un model de plan de reorganizare in procedura insolventei....mersi mult...si un an plin de impliniri
Cel mai recent răspuns: comar , utilizator 08:57, 24 August 2010
acest plan se poate intocmi fara o firma specializata?

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Am nevoie de un model plan de reorganizare molnarjoe molnarjoe BUNA AS AVEA NEVOIE DE UN MIC AJUTOR. fIRMA MEA ESTE O FIRMA MAI MICA CARE SE OCUPA DE AMENAJARI INTERIOARE(TAMPLARIE PVC, USI , PARCHET, ETC). AM DEPUS ... (vezi toată discuția)
Insolventa plan de reorganizare comar comar buna ziua .am depus dosarul de insolventa a firmei urmand sa depun planul de reorganizare .Aici e problema mea nu stiu cum sa fac acest plan.Conteaza domeniul ... (vezi toată discuția)
Diferenta intre termenii insolventa-faliment-procedura simplificata a insolventei. simonapopbarnescu simonapopbarnescu Buna ziua, va rog lamuritima in ceea ce priveste acesti termeni ce au in comun si care este diferenta? Multumesc anticipat. (vezi toată discuția)