Forum Discuţii juridice Probleme privind insolvenţa, ... plan reorganizare in procedura insolventei
Discuție deschisă în Probleme privind insolvenţa, lichidarea judiciară şi falimentul

plan reorganizare in procedura insolventei

as avea nevoie urgent de un model de plan de reorganizare in procedura insolventei....mersi mult...si un an plin de impliniri
acest plan se poate intocmi fara o firma specializata?