Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... CORECTIE SUSPENDARE CIM
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

CORECTIE SUSPENDARE CIM

Buna ziua,
va rog din suflet ajutati-ma : Am gresit in revisal data <sfarsitul suspendarii> in loc de 27.07.2012 am selectat 27.08.2012 cum corectez...??? am facut si incetarea suspendarii , iar acum cand am observat greseala daca vreau sa corectez imi spune :EROARE ,, intervalul selectat se intersecteaza cu intervalul unei suspendari incetate- contract suspendat" nu am facut transmiterea la itm ...doar salvarea .
Va rog ajutati-ma...Multumesc!
Incercati sa anulati suspendarea si apoi sa refaceti datele corecte ...
Nu merge ...nu imi arata nici un angajat la anulare.....se pare ca va trebui sa transmit asa apoi sa fac o adresa la itm sa-mi faca ei corectura....daca stie altcineva o alta solutie ...Multam!