Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Arhiva asociatiei de proprietari
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Arhiva asociatiei de proprietari

Buna dimineata,

Puteti va rog sa-mi indicati unde in legea 230 scrie in ce conditii si cine pastreaza arhiva asociatiei de proprietari? Sau e in norme? Stiu ca am citit undeva dar nu mai gasesc unde am citit mai demult.
Multumesc, o zi buna tuturor,

Costin
Va foarte multumesc stimata doamna! Asta da raspuns la obiect.