avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 869 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Arhiva asociatiei de proprietari
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Arhiva asociatiei de proprietari

Buna dimineata,

Puteti va rog sa-mi indicati unde in legea 230 scrie in ce conditii si cine pastreaza arhiva asociatiei de proprietari? Sau e in norme? Stiu ca am citit undeva dar nu mai gasesc unde am citit mai demult.
Multumesc, o zi buna tuturor,

Costin
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Va foarte multumesc stimata doamna! Asta da raspuns la obiect.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Arhiva asociatiei de locatari Popescupop Popescupop Buna ziua, Va rog sa-mi spuneti unde trebuie sa stea arhiva asociatiei de locatari de la fostul administrator avand in vedere ca nu avem sediu sau o camera ... (vezi toată discuția)
Comitet executiv asociatie proprietari- cati membri? ce functii au? Randadan Randadan Ce trebuie sa inteleg din legea 230/2007 cu privire la comitetul executiv? [i][u]Art. 21 (1) La adunarea generala de constituire a asociatiei de ... (vezi toată discuția)
Raport de activitate BullTerrier77 BullTerrier77 Buna ziua. In cadrul asociatiei de proprietari, ,,cineva'' din comitetul de administratie, (dar cine) trebuie sa intocmeasca un raport de activitate.... in ... (vezi toată discuția)