Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... contributii pfa,dar si contr. de munca pe perioada ...
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

contributii pfa,dar si contr. de munca pe perioada nedetet. de 2 ore

pfa dar si cu c.i.m. trebuie sa platesc contributii la pensie si pt. veniturile realizate din taxi?
Daca aveti si un contract de munca, ca titular de PFA nu se mai plateste contributia pt pensie, dar, contributia de sanatate se plateteste.
multumesc mult de tot. Cu casa de sanatate,am contract incheiat cu multi ani in urma.