Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... divort
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

divort

daca sunt maritata in cipru cu un cetatean sirian pot divorta in romania la notar ?
mentionez ca neam casatorit si la ambasada romana,deci e inregistrata si in romania casatoria
da se poate divorta si prin intermediul legislatiei romanesti
puteti sa imi explicati cum?