Forum Discuţii juridice Probleme privind insolvenţa, ... Scoatere din evidenta clienti in insolventa
Discuție deschisă în Probleme privind insolvenţa, lichidarea judiciară şi falimentul

Scoatere din evidenta clienti in insolventa

Buna ziua,

Exista o posibilitate de a scoate din evidenta clientii aflati in insolventa, dar ale caror dosare inca se afla pe rol?

Multumesc.
Din care evidenta? Evidenta contabila? Nu se pot scoate decat in urma unei hotarari judecatoresti definitive de pronuntare a falimentului.