Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Firmele de infiintare de firme sunt de incredere?
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Firmele de infiintare de firme sunt de incredere?

Am vazut pe internet ca sunt multe firme care se ocupa de infiintarea de firme. Caut cea mai ieftina si mai solida varianta pentru infiintarea unei firme in Bucuresti.
Am de ales intre cei de la Registrul comertului (consultantii) si o firma (nu am ales inca).
Ce ziceti, pot avea incredere in aceste firme de infiintari de firme?
Multumesc.
Va recomand sa mergeti pe mana serviciului de sistenta juridica de la registrul comertului. Pretul este fix in functie de ceea ce aveti de facut si nu o sa va intoarca cei de la preluari de acte ca documentatia nu a fost bine intocmita.
Va multumesc frumos domnule consilier juridic, o zi buna!