Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general transmitere bilant online
Discuție deschisă în Contabilitate în general

transmitere bilant online

Buna ziua,
Va rog sa ma ajutati cu o problema...am transmis online un bilant pentru o firma de doua ori, primul transmis era de fapt pentru o alta firma dar am gresit codul fiscal.
Intrebarea mea este urmatoarea: se ia in calcul ultimul bilant transmis sau nu?
Multumesc frumos
Intotdeauna se ia in calcul ultima transmitere.