Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... declaratia 112
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

declaratia 112

daca 3 persoane au contract de conventie civila (contabil ,mecanic,administrator,la o asociatie de proprietari),si in acelasi timp sunt si angajati cu CIM ce obligatii fiscale au si in ce sectiune copletam declaratia 112 .multumim frumos ca existati
Pentru persoanele care au incheiat conventii civile si sunt si salariati cu contract individual de munca se achita impozitul si C.A.S.S.