Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... partaj
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

partaj

am un apartament impreuna cu fratele meu el are 75% iar eu 25% si nu ne putem intelege pentru al vinde ce pot face eu legal in instanta
Puteti solicita iesirea din indiviziune si obligarea fratelui la plata catre dvs. a unei sulte.