Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Impozit pe venituri din agricultura
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Impozit pe venituri din agricultura

Din ce an este obligatorie depunerea declaratiei 200 pt veniturile obtinute de pe terenurile date in arenda?
Din 2003 de cand a aparut prima forma a legii 571 a codului fiscal.