avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1883 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... MOSTENIRE
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

MOSTENIRE

daca actul de donatie cu uzufruct se face fara scutire de raport poate fi anulat?"????
Cel mai recent răspuns: ContSters259670 , utilizator 18:01, 20 August 2012
Domnule Andrei, intrebati ce-aveti de intrebat intr-un singur loc. (de preferat in primul topic).
Ati deschis cel putin 6 subiecte noi cu intrebari legate de ACEEASI problema.

Hotarati-va unde scrieti ca sa ma hotarasc si eu daca si unde va raspund.

Pe de alta parte, ati completat un profil de consultant AVOCAT. Serios!? Ma indoiesc.

Domnul/Doamna mi-a raspuns mie ca din greseala a completat asa, ca este avocat, dar ma intreb de ce nu-si face corectura de rigoare, a trecut peste o saptamana de cand l-am intrebat ....

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Buna ziua eu si sotia am divortat in 2021 la notar ,imobilul ... bgeorge222 bgeorge222 Buna ziua Eu si sotia am divortat in 2021 la notar ,imobilul detinut de noi a fost facut donatie catre cei 2 copii minori (tot la notar) Langa aceasta ... (vezi toată discuția)
Contract cesiune mona75 mona75 Va rog mult sa-mi spuneti parerea dvs in legatura cu urmatorul caz: Suntem 4 asociati intr-un SRl. Asociat A 55%, asocaiat B 15%,asociat C 15% asociat D ... (vezi toată discuția)
Utilizatori-consultanti- avocati ContSters325089 ContSters325089 Buna ziua! Cu riscul de a mi se sterge topicul,as dori sa stiu daca avocatii de pe acest form chiar sunt avocati.Am citit cuvant cu cuvant regulamentul ... (vezi toată discuția)