Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... MOSTENIRE
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

MOSTENIRE

daca actul de donatie cu uzufruct se face fara scutire de raport poate fi anulat?"????
Domnule Andrei, intrebati ce-aveti de intrebat intr-un singur loc. (de preferat in primul topic).
Ati deschis cel putin 6 subiecte noi cu intrebari legate de ACEEASI problema.

Hotarati-va unde scrieti ca sa ma hotarasc si eu daca si unde va raspund.

Pe de alta parte, ati completat un profil de consultant AVOCAT. Serios!? Ma indoiesc.

Domnul/Doamna mi-a raspuns mie ca din greseala a completat asa, ca este avocat, dar ma intreb de ce nu-si face corectura de rigoare, a trecut peste o saptamana de cand l-am intrebat ....