Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... partaj
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

partaj

daca sora mea nu se prezinta la judecata pentru partaj ce se poate intimpla
Ea trebuie doar sa fie legal citata .... daca nu vine e problema ei ... partajul se poate solutiona si in lipsa acesteia, primind ceea ce i se cuvine.