Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... dreptul muncii
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

dreptul muncii

daca dau in judecata angajatorul pentru incalcarea dreptului la demnitate in munca,la securitate si sanatate in munca,neaducerea la cunostinta a regulamentului intern,ce sanse am si daca trebuie sa mai merg la serviciu sau mi se suspenda CIM.Multumesc!
Promovarea unei actiuni impotriva angajatorului nu constitutie motiv de suspendare a raportului de munca ... solutionarea unui litigiu depinde de mai multi factori, prin care si probatoriul administrat in cauza.