Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... CCC - lamuriri
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

CCC - lamuriri

Buna seara,
Sunt mamica unui bebe de 3 luni,nascut in luna mai.precizez ca epuizez concediul de maternitate pe 10 sept 2012.am 'depus' dosarul pt concediu crestere copil cu toate actele in regula la primaria la care apartin.
Domnul de aici este plecat in concediu ,astfel dosarul meu sta in primarie blocat,el ar fi trebuit dus in judet pt a fi inregistrat.
In mod legal in cat timp trebuie depus dosarul,daca se trece de aceasta data la care se inchie concediu de maternitate?
va multumesc!!
VA MULTUMESC MULT DE TOT!!