Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Schimbarea medicului de familie
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Schimbarea medicului de familie

Doresc sa-mi schimb medicul de familie care apartine de OPSNAJ,cu un altul ce apartine de CASMB.Tin sa mentionez ca la servici am cartea de munca din ian 2009,cu o intrerupere de 4luni in 2010.De ce acte am nevoie pt a-mi schimba medicul?Trebuie cumva sa fac dovada ca am platit sanatatea pe ultimii 5ani?
Daca este adevarat nu prea pot pt k trebuie sa mai dau niste bani din mana pt un an si ceva,ceea ce nu-mi convine.Cine ma poate lamuri???
Acum am vazut ca s-a intervenit peste intrebarea initiala si toate detaliile apartineau altei persoane, ati sunat la Bucuresti sa intrebati daca exista si o Casa teritoriala Opsnaj pe langa d-voastra?
ContSters259670, utilizator