Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Recuperare remuneratie pentru marfa vanduta
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Recuperare remuneratie pentru marfa vanduta

Cum pot recupera remuneratia pentru marfa vanduta in cazul in care au trecut 2 ani,si nu am decat facturi emise,daca se poate sa ma ajute cineva,
va multunesc
Simplu, incepeti procedura de recuperare a acestor sume, angajand in acest sens o persoana specializata.