Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Contract cu anexe
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Contract cu anexe

Pentru un contract de prestari servicii este in regula ca pretul sa fie trecut in anexa?

Un motiv ar fi ca Beneficiarul opteaza in anexa pentru pachete de servicii la un pret care reprezinta taxa de abonament.

In anexa sunt prezentate pachetele, iar Beneficiarul bifeaza in stilou optiunea pe care o va cumpara.
da , este in regula, cu mentiune in anexa ca aceasta face parte integranta din contract