Forum Discuţii diverse Cultură generală Cine stie? De ce fac albinele miere?
Discuție deschisă în Cultură generală

Cine stie? De ce fac albinele miere?

?????????? =D>=D>=D>=D>
Multumesc, ma bucur ca v-ati distrat :coffee:
Si eu am ras cand am citit-o iar cand am vazut titlul topicului mi s-a reactivat memoria de lunga durata B-) (insa doar in privinta glumei, ca alta explicatie in afara de aceea ca functioneaza pe programul Honey.0 nu am).
Totusi, cred ca ar trebui sa ne spuneti de la ce a pornit aceasta curiozitate dl. Bogdan, vad ca raspunsuri ati avut destule.

:hugall:
gmancila a scris:

Totusi, cred ca ar trebui sa ne spuneti de la ce a pornit aceasta curiozitate dl. Bogdan, vad ca raspunsuri ati avut destule.

:hugall:

nu a fost o curiozitate,doar o intrebare sub forma unei glume
@Ares_3 a raspuns corect=D>=D>=D>
va multumesc tuturor :bow: