Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general plata prin trezorerie
Discuție deschisă în Contabilitate în general

plata prin trezorerie

Buna ziua. Am de platit niste datorii la bugetul de stat si vreau sa va intreb daca se pot plati cu foaie de varsamant (din programelul de pe site-ul ANAF) in orice trezorerie? Adica societatea are sediul in judetul x si eu vreau sa le platesc in judetul y. Se poate? Multumesc
nu, din cate stiu eu de la trezoreria din localitatea noastra.
Numai la Trezoreria din localitatea unde isi are sediul societatea.