Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... regulament intern 2012
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

regulament intern 2012

buna dimineta, va rog frumos ma poate ajuta cineva cu un model de regulament intern actualizat conform Codului Muncii??
Va multumesc frumos!
Gasiti aici un astfel de model

magazin.avocatnet.ro/doc/det...
Imi permit sa aduc o completare si anume ca cei de la ITM ( au fost recent in control la firma noastra ) cer ca regulamentul intern al societatii sa contina prevederi referitoare la protectia maternitatii la locul de munca si la criteriile de evaluare ale salariatilor.
va multumesc mult de tot
Va rog sa-mi trimiteti un model de regulament intern(de ordine interioara) actualizat in 2012.Va multumesc!
Vedeti aceste link-uri
[ link extern ]