avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 439 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... regulament intern 2012
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

regulament intern 2012

buna dimineta, va rog frumos ma poate ajuta cineva cu un model de regulament intern actualizat conform Codului Muncii??
Va multumesc frumos!
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 14:58, 15 Ianuarie 2013
Gasiti aici un astfel de model

magazin.avocatnet.ro/doc/det...
Imi permit sa aduc o completare si anume ca cei de la ITM ( au fost recent in control la firma noastra ) cer ca regulamentul intern al societatii sa contina prevederi referitoare la protectia maternitatii la locul de munca si la criteriile de evaluare ale salariatilor.
va multumesc mult de tot
Va rog sa-mi trimiteti un model de regulament intern(de ordine interioara) actualizat in 2012.Va multumesc!
Vedeti aceste link-uri
[ link extern ]

[ link extern ]

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Roi salon coafura / frizerie alinaemi alinaemi Ma poate ajuta cineva va rog cu un model de Regulament de Ordine Interioara adaptat unui salon de coafura/ frizerie ? aici sau pe email ... (vezi toată discuția)
Regulament intern suciugeorgeta suciugeorgeta Va rog sa-mi spuneti daca o firma are mai multe puncte de lucru iar programul de functionare este diferit unul funtioneaza non stop,altul 9-24,altul ... (vezi toată discuția)
Roi pentru o societate de transport marfuri oanagoran oanagoran Poate cineva va rog sa-mi spuna unde gasesc un Regulament de ordine interioara pentru o sociatate de transport marfuri? Va multumesc! (vezi toată discuția)