Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... REGULAMENT INTERN
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

REGULAMENT INTERN

Va rog sa-mi spuneti daca o firma are mai multe puncte de lucru iar programul de functionare este diferit unul funtioneaza non stop,altul 9-24,altul 8-22...etc....in regulamentul intern cum trebuie sa apara?
In reg.intern, programul de lucru va trebui sa fie preavazut pentru fiecare punct de lucru in parte.
Multumesc frumos.........aveti cumva un model mai recent de regulament intern?
daca as gasi unul pentru ....sala de jocuri....cod CAEN 9200.....
Uitati aici un astfel de model
magazin.avocatnet.ro/doc/det...

il puteti adapta pentru societatea dvs ...