Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Varianta finalizare contract de munca
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Varianta finalizare contract de munca

Buna ziua, nu stiu cum pot proceda cu un angajat care nu isi respecta angajatorul vorbiind pe un ton jignitor si refuzand de fata cu tot colectivul sa pastreze curatenia la locul de munca, invocand faptul ca acest lucru nu este specificat in contractul semnat cu noi.Mentionez ca nu are fisa postului semnata la angajare sau regulament intern. Ce pot face legal pentru a putea inceta acesta colaborare?
Am rugamintea daca se poate sa primesc de la dvs fisa postului si un model de ROI fiind un salon de masaj.

Multumesc
Model de reg.intern adaptabil gasiti aici
magazin.avocatnet.ro/doc/det...

Pentru ce functie doriti fisa postului?