Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Cum pot face ca pe un act aditional intocmit acum ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Cum pot face ca pe un act aditional intocmit acum cateva luni si pe care il semnez doar azi sa se vada clar data la care a fost semnat?

Buna ziua,

Angajatorul meu a omis sa imi aduca sa semnez un act aditional la CIM intocmit in 30.07.2012. L-am solicitat si vreau sa il semnez insa vreau sa se vada clar data la care a fost semnat. Cum pot sa fac?

Va multumesc anticipat,
Alina
Se poate scrie pe el .. semnat la data de ...
eu as scrie, am luat la cunostinta si am primit un ex. la data x
Nu are cum sa ia la cunostinta, deoarece nu este un act unilateral si un act bilateral ...