Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... greseala vietii
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

greseala vietii

depistat la etilotest 0,58 aer expirat , prima proba iml 1,05;dupao ora 0,95 se intimpla pe drumul dintre cabana gura diham si busteni .
merita o cerere de recalculare a alcoolemiei ; cine te poate ajuta la formularea cererii.
nu doresc sa scap de pedeapsa,dar numai penal sa nu fie.
detin permis de conducere de 22 ani fara antecedente.
stiu ca am calcat pe bec si-mi cer scuze pentru toti participantii de pe sosele.
va multumesc daca ma aude cineva.
Personal nu am incredere in recalcularea alcoolemiei.