Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... taxa auto
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

taxa auto

am cumparat o masina de curand ,secon hand,performanta,neinmatriculata si nu stiu ce sa fac,sa astept sa se modifice taxa,sau sa o platesc?#-o taxa e de 1800 ron si nu prea am banii acum!!!daca o platesc ,are rost sa dau in judecata statul si cat mi-ar inapoia din suma?=D>
in ce tara a fost inmatriculata ultima oara?
in germania in 2006
alo romania ,e cinneva ACOLO?