Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Caut stenograf
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Caut stenograf

Buna ziua,
Stie cineva un stenograf judiciar care ar putea sa se prezinte vineri, 21 septembrie intr-un proces? Imi puteti da un numar de telefon sau macar sa-mi recomandati unde as putea sa caut?
Multumesc mult
Nu cred că î-ţi trebuie stenograf, mai bine faci cerere pentru înregistrarea şedinţei.