avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 725 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Caut stenograf
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Caut stenograf

Buna ziua,
Stie cineva un stenograf judiciar care ar putea sa se prezinte vineri, 21 septembrie intr-un proces? Imi puteti da un numar de telefon sau macar sa-mi recomandati unde as putea sa caut?
Multumesc mult
Cel mai recent răspuns: gigiavo , utilizator 19:24, 18 Septembrie 2012
Nu cred că î-ţi trebuie stenograf, mai bine faci cerere pentru înregistrarea şedinţei.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Angajatorul are obligatia sa ma contacteze? Claudia Carmen Claudia Carmen In urma sesezarii mele la ITM ca angajatorl nu mi-a platit concediul de maternitate pe lunile august si septembrie si nici salariul bonus , mi s-a raspuns ... (vezi toată discuția)
Ce sanctiune primeste angajatorul daca nu face dovada platii pana la data stabilita prin proces verbal de organul de control Claudia Carmen Claudia Carmen In urma sesezarii mele la ITM ca angajatorl nu mi-a platit concediul de maternitate pe lunile august si septembrie si nici salariul bonus , mi s-a raspuns ca ... (vezi toată discuția)
Expert stenogarf eugen82 eugen82 Vreau sa cer stenografierea intr-un dosar la Curtea de Apel Bucuresti. Stie cineva daca exista lista cu astfel de experti la C.A.B.? sau la Min.Justitiei? ... (vezi toată discuția)