Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Dosarul personal al angajatului - muncitor necalificat
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Dosarul personal al angajatului - muncitor necalificat

Buna ziua,
Am un salariat care vreau sa-i fac contract de munca , problema este ca nu are facute decat 3 clase si nici un document care atesta acest lucru. In acest caz cum se procedeaza?
Il angajati ca muncitor necalificat .. pentru acest post nu se cer studii