Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... INCALCARE CLAUZA DE COFIDETIALITATE !
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

INCALCARE CLAUZA DE COFIDETIALITATE !

BUNA ZIUA ,
IMI POATE SPUNE CINEVA CE INSEAMNA MAI PRECIS STIPULAREA INTR-UN CONTRACT DE CONFIDENTIALITATE CA , CITEZ : " SALARIATUL SE OBLIGA SA NU DEZVALUIE NICI UNEI PERSOANE FIZICE SAU JURIDICE SAU , IN GENERAL , TERTILOR FATA DE CONTRACTUL INDIVIDUAL DE MUNCA IDENTITATEA SI SAU DATELE PERSONALE ALE FOSTILOR , PREZENTILOR SAU POTENTIALILOR CLIENTI AI ANGAJATORULUI , IDENTITATE SI SAU DATE PESONALE "
MULTUMESC
De fapt este un copy-paste al acestui articol ..
[ link extern ] /