Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... cum as putea sa recuperez ?
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

cum as putea sa recuperez ?

am avut 2 masini si fostul sot le-a vandut fara voia mea nu am semnat nici un contrac de vanzare, imi promoitea ca o sa-mi cumpere una in schimbul celor 2 masini dar nu sa intamplat, mi-a luat dosarul cu actele de la masini cu contractele de vanzare ale masinilor semnate de el si nu de mine ,cu una sunt inregistrata la primarie pt ca nu am putut face radierea.
aveti actiunea de divort si de partaj solutionata? .
divortul a fost de comun acord 9.01.2012. ne mai avand nimic de impartit,el a instainat toate bunurile chiar si un plat de pamant dobandit in timpul casatoriei
daca este asa cum spuneti dvs vanzarea este nula
iar actiunea pe care dvs trebuie sa o depuneti in instanta - actiune constatare nulitate