Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... declaratia 112 la asociatii de proprietari
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

declaratia 112 la asociatii de proprietari

Buna ziua
Va rog sa-mi spuneti si mie cum completez o declaratie 112 pentru o asociatie de proprietari care are conventii civile pentru 3 pensionari unul nepensionar .Ce sectiune aleg A sau C ,pentru ca am sunat la ANAF si am primit raspunsuri diferite .De asemenea ce impozite se retin ,pentru ca cei de la ANAF mi-au spus odata ca sanatate,pensii si imp pe venit si doua oara doar sanatate si imp pe venit ?
Va multumesc mult
Parcurgeti subiectele similare de la sectiunea asociatii de proprietari