Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... sesizare
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

sesizare

F.URGENT
Maine este ultima zi ptr.a depune o sesizare.Cand si unde trebuie achitata taxa de timbru.Multumesc anticipat.
ce sesizare ?
sesizare ptr.executare silita la punerea in posesie
de fapt este vorba de o contestatie la executarea silita cu punere in posesie.scuze dar nu cunosc termenii.multumesc