Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... PROPRIETATE PRIVATA
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

PROPRIETATE PRIVATA

AM 33 000 MP TEREN [FANEATA] SI ACUM 7-8 ANI MI SA PUS UN STALP DE ELECTRICITATE FARA A-MI CERE ACORDUL CE POT FACE IN ACEASTA SITUATIE.VA MULTUMESC
Discutati cu cei de la societate si negociati un pret pentru ocuparea terenului, daca nu actionati prin intermediul instantei.