Forum Discuţii juridice Executare silită Care sunt actele normative ce reglementeaza ...
Discuție deschisă în Executare silită

Care sunt actele normative ce reglementeaza activitatea de executare silita?

Cine ma poate ajuta sa imi spuna care sunt actele normative ce reglementeaza activitatea de executare silita?
Va multumesc.
se urmaresc bunurile persoanei juridice I.I. nu ale persoanei fizice chiar daca el este reprezentantul.....
nu au onorariu...dar cheltuieli de executare pot avea.....
gi-jane2, moderator