Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Adeverinta vechime munca
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Adeverinta vechime munca

Daca societatea la care am lucrat mi-a eliberat o adeverinta de vechime in munca aceasta trebuie vizata obligatoriu si de ITM pentru a fi valabila?
Pana la 01.01.2011, adeverinta trebuie vizata de catre ITM ... dupa aceasta data nu se mai vizeaza de catre ITM.
Multumesc pentru raspuns.