avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 787 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Adeverinta vechime munca
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Adeverinta vechime munca

Daca societatea la care am lucrat mi-a eliberat o adeverinta de vechime in munca aceasta trebuie vizata obligatoriu si de ITM pentru a fi valabila?
Cel mai recent răspuns: Gaby42 , utilizator 22:16, 2 Octombrie 2012
Pana la 01.01.2011, adeverinta trebuie vizata de catre ITM ... dupa aceasta data nu se mai vizeaza de catre ITM.
Multumesc pentru raspuns.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Adeverinta vechime 2011 ContSters60781 ContSters60781 As dori sa intreb angajatorii (reprezentantii lor) ce fel de adeverinte de vechime elibereaza angajatilor a caror contracte de munca inceteaza in anul 2011 si ... (vezi toată discuția)
Carnet munca ne-creat de catre angajator. emiliapana emiliapana Buna ziua, Lucrez din 2007, acesta fiind primul meu job. Angajatorul mi-a comunicat recent ca nu a intocmit un carnet de munca pe numele meu. Este corect? ... (vezi toată discuția)
Adeverinta perioada de lucru AnnaM AnnaM Pentru perioada de dupa 01.01.2011 in cazul incetarii raportului de munca, angajatorul elibereaza o adeverinta cu perioada lucrata de catre angajat. Aceasta ... (vezi toată discuția)