avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1249 soluții astăzi
Forum Suport Tehnic Ajutor privind utilizarea ... CUM FAC SA NU MAI PRIMESC MESAJE DE PE FORUM PE ADRESA ...
Discuție deschisă în Ajutor privind utilizarea facilităţilor Avocatnet.ro

CUM FAC SA NU MAI PRIMESC MESAJE DE PE FORUM PE ADRESA DE MAIL

CUM FAC SA NU MAI PRIMESC MESAJE DE PE FORUM PE ADRESA DE MAIL
Cel mai recent răspuns: Ares-3 , moderator 14:55, 10 Octombrie 2012
undeva in stanga paginii, sus, este o rubrica "citeste despre" si acolo este si optiunea "dezabonare alerte forum", scrisa cu albastru :) Intri acolo si bifezi ce fel de alerte doresti sa primesti
Mentiune: trebuie sa fii logat ca sa apara optiunea . Se afla deaspura butonului mare si rosu pe cae scrie "pune o intrebare in forum"
Ultima modificare: Miercuri, 10 Octombrie 2012
s.c. MIRA ECO GROUP s.r.l., Consultant protectia mediului
Dreapta, sus, unde scrie


Bine ai venit andreeaned (iesire cont)
• Profilul meu / Status
• Date personale / Parola
• Mesaje private (1)
Newsletter / Alerte forum


Faceti click Newsletter / Alerte forum si debifati ce nu va intereseaza.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Alerta mail LilaT LilaT Buna ziua, Cum pot primi in mail atentionari privind materialele Avocatnet? Multumesc L.Trofin (vezi toată discuția)
Problema: nu pot sa ma dezabonez de la alerta forum darjan darjan Buna ziua! Nu pot sa ma dezabonez de la Alerta forum. Cu cateva zile in urma am actionat din necunoastere/greseala butonu Mesaje noi, si acum primesc in ... (vezi toată discuția)
Cont inactiv tzuku51 tzuku51 In partea dreapta-sus scrie pe fond rosu \\"contul tau este inactiv.click aici(iesire cont). De ce este inactiv,ca sunt intrat in forum,am pus intrebari,am ... (vezi toată discuția)