Forum Suport Tehnic Ajutor privind utilizarea ... CUM FAC SA NU MAI PRIMESC MESAJE DE PE FORUM PE ADRESA ...
Discuție deschisă în Ajutor privind utilizarea facilităţilor Avocatnet.ro

CUM FAC SA NU MAI PRIMESC MESAJE DE PE FORUM PE ADRESA DE MAIL

undeva in stanga paginii, sus, este o rubrica "citeste despre" si acolo este si optiunea "dezabonare alerte forum", scrisa cu albastru :) Intri acolo si bifezi ce fel de alerte doresti sa primesti
Mentiune: trebuie sa fii logat ca sa apara optiunea . Se afla deaspura butonului mare si rosu pe cae scrie "pune o intrebare in forum"
s.c. MIRA ECO GROUP s.r.l., Consultant protectia mediului
Dreapta, sus, unde scrie

Bine ai venit andreeaned (iesire cont)
• Profilul meu / Status
• Date personale / Parola
• Mesaje private (1)
Newsletter / Alerte forum

Faceti click Newsletter / Alerte forum si debifati ce nu va intereseaza.