avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 509 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... abuz?
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

abuz?

am nascut copilul pe data de 28 09 2012 si am fost anuntati ca incepand cu luna a 10 voi plati la intretinere (asociatia de locatari) pentru el .Va rog sa-mi scrieti daca e corect! va multumesc!X-(
Cel mai recent răspuns: leuca_luminita , utilizator 23:17, 16 Octombrie 2012
La intretinere sunt trecute persoanele care locuiesc in apartament fara a se face diferenta de varsta, sex, etc.
Ultima modificare: Marți, 16 Octombrie 2012
Alin Gon, Avocat
Oare nu folositi pentru el apa, curent, gaze? Nu aruncati la gunoi nimic?

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Intretinerea la bloc pt un copil irinukiry irinukiry As dori sa stiu daca un bebelus nu are facilitati la intretinere? Trebuie sa plateasca intretinerea cat un adult? Nu mi se pare normal si corect pentru ca el ... (vezi toată discuția)
Declararea persoanelor la asociatie hd_carmen hd_carmen [u]as vrea un raspuns urgent si autorizat as vrea un raspuns autorizat in legatura cu termenul de declarare al persoanelor la asociatie mentionez ca plata ... (vezi toată discuția)
Buna ziua, mamá mea care locuia singura intr un apartament a ... Lunera Lunera Buna ziua, mamá mea care locuia singura intr un apartament a decedat si vrem sa o scoatem de la intretinere, dar nu vrem ca apartamentul sa ramina fara apa, ... (vezi toată discuția)