Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... abuz?
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

abuz?

am nascut copilul pe data de 28 09 2012 si am fost anuntati ca incepand cu luna a 10 voi plati la intretinere (asociatia de locatari) pentru el .Va rog sa-mi scrieti daca e corect! va multumesc!X-(
La intretinere sunt trecute persoanele care locuiesc in apartament fara a se face diferenta de varsta, sex, etc.
Alin Gon, Avocat
Oare nu folositi pentru el apa, curent, gaze? Nu aruncati la gunoi nimic?