Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Autorizatii necesare
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Autorizatii necesare

Dorim sa ne largim obiectul de activitate al companiei cu urmatoarele coduri CAEN: 1610, 4611, 4613, 4671, 4799, 4621, 4672, 4690. Stie cineva de ce fel de autorizatii avem nevoie?
Va multumesc pentru raspunsuri!
Da, @shanty aveti dreptate, nu gasisem tabelul de corespondenta.