Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Regulament intern
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Regulament intern

Buna ziua,problema este ca nu stiu cum trebuie facut regulamentul intern in situatia in care am deschise mai multe puncte de lucru in orase diferite si cu programe diferite de functionare?de ex. un punct de lucru functioneaza: de la 08:30-17:30 de Luni pana Vineri,Sambata de la 09:00-13:00; altul: 07:30-22 :30 de Luni pana Vineri, Sambta : 08:00-21:00 si Duminica 09:00-19:00?Cum trec la" Programul de lucru incepe la ora....si se sfraseste la ora....si Samb. si dum.?Fac Reg Intern pe fiecare punct separat sau cum?
Puteti face un singur Reg.Intern pentru angajator si in care sa includeti programul de munca pentru fiecare punct de luncru ...