Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Angajarea raspunderii conform art.138 din Legea ...
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Angajarea raspunderii conform art.138 din Legea 85/2006

Buna ziua, am fost administratorul unei firme care este in proces de faliment, am primit o citatie acasa de la administratorul judiciar al firmei care a deschis proces pe numele meu pentru Angajarea raspunderii conform art.138 din Legea 85/2006. Ce trebuie facut in cazul de fata?daca nu am nici un bun pe numele meu ce se va intampla?astept raspuns .multumesc
Si cum s-a terminat cazul dumneavoastra?
Care a fost solutia?