Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 coduri CAEN in vigoare
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

coduri CAEN in vigoare

Va rog sa-mi spuneti daca Ordinul 337/2007 privind actualizarea clasificarii activitatilor din economia nationala mai este in vigoare. Daca mai este in vigoare, a mai fost modificat din 1 ianuarie 2008? Va multumesc!
Nu, Ordinul 337/2007 prin care s-a facut actualizarea CAEN a fost implementat incepand cu 1 ianuarie 2008
Asta inseamna ca Ordinul 337/2007 este inca in vigoare?
Prin acel ordin s-a aprobat actualizarea codurilor CAEN existente la acea data si intrarea lor in vigoare incepand cu 01.01.2008.

El (ordinul) / Ele (codurile) sunt valabile si acum, puteti citi structura detaliata a noului cod CAEN aici:
www.avocatnet.ro/content/con...