Forum Suport Tehnic Ajutor privind utilizarea ... \\"discutia este urmarita\\" - cum pot sa vad cine ...
Discuție deschisă în Ajutor privind utilizarea facilităţilor Avocatnet.ro

"discutia este urmarita" - cum pot sa vad cine urmareste discutia pornita de mine in forum?

imi apare un buton verde care imi spune ca "discutia este urmarita". Pot sa vad cine o urmareste si daca da, cum ?:-/
De ce vrei sa sti asta?
nu am un motiv anume, pur si simplu am vazut butonul si mi-a starnit curiozitatea
Acel buton va arata doar ca dumneavoastra urmariti discutia, asa se vede la fiecare topic in care postati sau la care bifati optiunea Urmareste discutia - nu puteti vedea daca si altcineva (sau cine) mai este interesat de discutie.
am inteles :slap:
:D
Nu dati... :console: