Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... concurs sef serviciu financiar-contabil primarie de ...
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

concurs sef serviciu financiar-contabil primarie de comuna

Buna ziua,
V-as ruga frumos daca poate cineva sa ma ajute cu modele de subiecte care s-au dat sau care se da de regula pt.ocuparea unui post de contabil sef la o primarie de comuna.
Multumesc mult.
Intrati pe siteul ANFP.[ link extern ] .
Multumesc frumos