Forum Discuţii juridice Executare silită datorii buget
Discuție deschisă în Executare silită

datorii buget

buna ziua .am datorii la buget pt o firma pe care acum e pe 0 .am aparut in lista cu datornicii societati mici si mijlocii.problema e ca nu avem de unde sa platim iar acolo in acea lista scrie ca s-a inceput procedura de executare silita .ce se va intampla pt ca nu avem bani?
O sa astepte pana cand o sa aveti iar in acest timp penalitatile cresc.