Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... TAXA AUTO
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

TAXA AUTO

IMI POATE SPUNE CINEVA DACA A IESIT ZILELE TRECUTE VREO LEGE PRIN CARE SE POATE RECUPERA TAXA AUTO DIRECT DE LA FINANTE PRINTR-O SIMPLA CERERE FARA PROCES? VA MULTUMESC. MAI EXACT PE DATA DE 25.10 2012- DACA AM RETINUT EU BINE.
Nu a "iesit" nici o lege si nu s-a schimbat nimic fata de ceea ce a fost si pana acum.