avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 622 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... TAXA AUTO
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

TAXA AUTO

IMI POATE SPUNE CINEVA DACA A IESIT ZILELE TRECUTE VREO LEGE PRIN CARE SE POATE RECUPERA TAXA AUTO DIRECT DE LA FINANTE PRINTR-O SIMPLA CERERE FARA PROCES? VA MULTUMESC. MAI EXACT PE DATA DE 25.10 2012- DACA AM RETINUT EU BINE.
Cel mai recent răspuns: Lucian Huzum , Consilier juridic 08:56, 3 Noiembrie 2012
Nu a "iesit" nici o lege si nu s-a schimbat nimic fata de ceea ce a fost si pana acum.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Taxa poluare lorecriss lorecriss Buna seara! In 2010 am platit 2600 lei taxa de poluare,doamnele de la finante mi-au spus ca din aceasta suma nu pot recupera nimic,vreau sa stiu daca este ... (vezi toată discuția)
Taxa auto dorel093 dorel093 Am platit taxa auto in 2008 la um bmw 316 non euro.Mai am sanse sa-mi iau bani inapoi? (vezi toată discuția)
Cauza suspendata in baza art. 155 ind. 1 cod procedura civila cristina_ioana19 cristina_ioana19 buna..ma chinui de ceva timp sa recuperez banii pt taxa auto si azi am avut proces si m-am uitat pe net si imi apare scris: ~Suspendat în baza art. 155/1 ... (vezi toată discuția)