Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Job perioada determinata
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Job perioada determinata

As dori sa stiu daca se ia la calculul indeminizatiei pentru cresterea copilului si salariul de la un job unde am avut contract pe perioada determinata exact pana la data intrarii in concediu prenatal pe o perioada de 10 luni.Eu am lucrat si ca Pfa pana la intrarea in concediu prenatal vreme de 3 ani.Multumesc anticipat
1. Se cumeleaza toate veniturile profesionale impozabile.

2. Se ia in calcul orice venit salarial indiferent de felul contractului individual de munca (pe perioada determinata sau nedeterminata, cu full-time sau part-time).