Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... plingere penala
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

plingere penala

am depus plangere penala impotriva membrilor comisiei din primarie care mi a predat pamantul altei pers. si impotriva pers. care a semnat in locul meu cu numele meu .Imi puteti da informatii despre ce se va intimpla in continuare?
Ca urmare a plg. dvs. org. de cercetare penala vor efectua cercetari. Nu va ramane decat sa asteptati.Oricum veti fi citata sa va prezentati pentru a da declaratii. Dar, ...drumul e lung.
Av.E.Carbunaru