Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... taxa judiciar de timbru
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

taxa judiciar de timbru

Buna ziua,

Imi spuneti si mie cat e taxa judiciara de timbu pentru un apel in procesul de divort? si unde, in afara de trezorerie, se poate plati? multumesc.
Jumatate din cat s-a timbrat in prima instanta.
La CEC.
Multumesc..asta intelegeam si eu din lege dar nu eram sigura.Plus ca nu am gasit pe net nici o varianta actualizata.multumesc din nou