Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... e mai rentabila CONCESIONAREA decat aportul cu un ...
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

e mai rentabila CONCESIONAREA decat aportul cu un TEREN in FIRMA ?

in cazul unei investiti pe un TEREN CONCESIONAT se poate pune sechestru pe teren daca exista o CONCESIONARE pe 20 de ani indiferent cui apartin DEBITELE - ATENTIE ?

e mai rentabila CONCESIONAREA decat aportul cu un TEREN in FIRMA ?
UZUFRUCT,

va multumesc , sa avem o zi BUNA !