Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... multumiri pentru elis
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

multumiri pentru elis

Vreau sa va multumesc pe acesta cale pentru raspunsurile complete si exacte care au fost transmise din partea dumneavoastra. Am consultat si eu legea cat si unii avocati si aveti perfecta dreptate in tot ceea ce ati recomandat.

Multe multumiri
Subscriu intrutotul la cele scrise!

Multe multumiri.